DESIGNED BY JOOMLA2YOU

Witamy na stronie firmy NETW-MARK

Biuro NETW-MARK to kancelaria doradztwa podatkowego i biuro rachunkowe. Oferujemy usługi w zakresie doradztwa podatkowego, prowadzenia księgowości, kadr i płac, ewidencji środków trwałych i bilansów.

W dziale ZAKRES USŁUG znajdą Państwo szczegółowy wykaz usług jakie świadczymy: doradztwo podatkowe, księgowość, kadry i płace, kontrola ksiąg rachunkowych, środki trwałe i inne - kontrola dokumentów, wyprowadzanie zaległości i zeznania roczne. Przy każdym rodzaju usługi jest opis, co wchodzi w jej zakres.

Informacje o ofercie cenowej znajdą Państwo w dziale OFERTA. Zawiera on ogólne informacje od czego uzależniona jest cena naszych usług.

W zakładce O FIRMIE znajdą Państwo informacje o naszej firmie - dokumenty, na podstawie których świadczymy usługi, licencje, itp.

Wszystkich zainteresowanych naszymi usługami zachęcamy do zadawania bezpośrednich zapytań ofertowych za pośrednictwem e-maila, faksu lub poprzez bezpośredni kontakt telefoniczny. Wszystkie niezbędne dane teleadresowe znajdą Państwo w zakładce KONTAKT.

Zapraszamy do lektury naszej strony.

Biuro NETW-MARK Sp. z o.o., ul. Prymasa Tysiąclecia 46, 01-242 Warszawa, e-mail: biuro@ksiegowanie.pl
tel./fax +48 22 836 06 86, czynne w godz. 9.00-16.00